Dlaczego ludzie nie mają pieniędzy? – Projekt byledomiliona
17 Kwi

Dlaczego ludzie nie mają pieniędzy?

Ludzie nie mają pieniędzy, bo są leniwi. Wolą żyć na zasiłkach niż normalnie pracować. Taka jest niestety prawda. Gdy nadarzy się okazja by dorobić, zawsze pojawia się jakiś problem.

1. Co z pracą na etacie?
Każdy chciałby pracować na umowie o pracę. Niby nic trudnego, ale i tutaj nie jest kolorowo.

– “Nie odpowiadają mi te godziny pracy”
– “Jak to więcej niż 8 godzin dziennie?”
– “Mam pracować w weekendy i święta? Chyba sobie żartujesz”
– “15-20 zł za godzinę? Zdecydowanie za mało”
– “Sam sobie pracuj buraku” – spotkałem się z różnymi wyzwiskami, gdy jakiś czas temu sam szukałem pracowników.
– “Trzeba się narobić i to za takie marne pieniądze!”
– “Po***any szef. Co on robi, wiecznie się czepia!”
– “Już za samo słowo Kucharz to 5 tysięcy na start w procesie rekrutacji się należy”

Wystarczy poczytać komentarze z Facebooka na grupach o pracę, by zrozumieć jakie chamstwo się szerzy.

Rejestracja w Powiatowym Urzędzie Pracy?
Brak pracy, ubezpieczenia i znów coś do zapłaty przyszło (tym razem z NFZ). – “Pójdę na bezrobocie, tam mnie ubezpieczą za darmo. Genialny pomysł!” Tak, ale tylko dla osób, które faktycznie chcą znaleźć pracę.

– “Nie mam na to teraz czasu”
– “Dzisiaj mi się nie chce”
– “Za zimno jest na dworze, nigdzie się nie ruszam”
– “Tylko 50 numerków na dzień rozdają. Przez pierwszą godzinę trzeba stać w kolejce przed drzwiami nim w ogóle pofatygują się, by otworzyć urząd. Skandal! Jeszcze trzeba tam wrócić lub czekać, bo wizyta umówiona na konkretną godzinę. Masakra! Jakoś tam trzeba dojechać. Po drodze wpada kolejny mandat 240zł za brak biletu w tramwaju, bo przecież 4zł na bilet to majątek. I z czego mam niby to zapłacić?”
– “Nie jadę bo nawet jak uda mi się znaleźć pracę, to i tak wyrzucą mnie po kilku miesiącach. Te oferty to skandal! Dla ludzi z moim wykształceniem nie ma pracy w tym kraju.”
– “Pi***olę nie robię” – były swego czasu takie koszulki. Niektórym tak już zostało do dzisiaj.

Czas mija, a pracy i ubezpieczenia jak nie było tak nie ma.

Ostatnio koleżanka opowiedziała mi coś ciekawego.
Na dzień przed Świętami Bożego Narodzenia potrzebowali ludzi do pracy (100zł za 8 godzin pracy, płatne z góry). Ubieranie choinki, dekorowanie sali w ozdoby świąteczne itp. W skrócie praca niewymagająca jakichkolwiek umiejętności czy tężyzny fizycznej – jak to ludzie mówią “lajtowa”. Dobry sposób by sobie dorobić trochę grosza, szczególnie dla kogoś kto nie ma pracy. I co? Nikt się nie zgłosił.

2. Od czego jest internet!

W internecie jest sporo możliwości zarobienia pieniędzy. Niestety wiele z nich wiąże się z koniecznością wyłożenia sporej sumy pieniędzy na start bez jakiejkolwiek gwarancji sukcesu. Poniżej kilka z nich:

Koparki do krypto walut – olbrzymie koszty + zwrot wkładu dopiero po upływie roku. Jeżeli nam się uda to zyskać możemy sporo.
MLM wykup pakietu startowego – Oprócz wkładu finansowego trzeba się jeszcze trochę narobić, aby coś osiągnąć.
Matryce, Hyipy, Ravshare i inne piramidy finansowe – Wątpliwy sposób za zarobienie pieniędzy. Około 90% z nich można znaleźć na grupach na Facebooku.

Bez pracy i środków pieniężnych na koncie możemy zapomnieć o powyższych sposobach, które raczej są dla osób skłonnych zainwestować trochę gotówki.

Da się i bez inwestowania pieniędzy – Programy Partnerskie

Tak, da się zarobić w internecie bez wkładu finansowego. Wymaga to jednak trochę zaangażowania i czasu. Niektórzy jednak i tutaj doszukują się różnych nieistniejących problemów.

– “Nie da się zarabiać w internecie, wszyscy to oszuści!”
– “Pewnie zdjęcia pobrał z Google. Dodając ogłoszenie szuka jeleni co będą na niego pracować” – Jakbym szukał jeleni to poszedłbym na spacer do lasu.
– “Pokaż mi zdjęcia wypłat, a Ci uwierzę.” – Pokazując zdjęcia otrzymuję odpowiedź “Photoshopa to ja też umiem używać”. Po co w ogóle pisać skoro już z góry ktoś doszukuje się oszustwa? Szanujmy swój czas.
– “Nie piszę się na to bo pewno będzie chciał mnie oszukać, wyłudzić dane i pieniądze. Szukam dalej ofert w internecie. Może znajdę coś gdzie od razu przeleją mi pieniądze i nie będę musiał się z nikim dzielić.”
– “Nawiązałem kontakt, ale odpisał mi automat, haha. Rezygnuję.” Oczywiście dana osoba nie zastanowi się, że ktoś ten automat musiał napisać poświęcając swój czas i pieniądze, aby jakoś to działało. Przecież jest to ułatwienie dla obu stron. Ty otrzymujesz natychmiastową odpowiedź, a ja mogę poświęcić więcej czasu na wyjaśnienia jak ten program działa. Każda firma prędzej czy później stawia na automatyzację, aby zwiększyć swoje możliwości.
– “Co on gada. Miałem zarobić 500 złotych, a to on najpierw na mnie zarobił. Nie wiem czy w ogóle pokaże mi później jak to zrobić” – Nic dziwnego, żebym pomagał charytatywnie, bo przecież jest to program partnerski. Program, w którym obie strony mogą tylko zyskać.

Pokazałem jak zarobić korzystając z programów partnerskich, krok po kroku! Łatwe pieniądze bez polecania.
Niektórym mimo to nie chciało się nawet zrobić tego co było napisane w instrukcji, którą ode mnie otrzymali. Najlepiej od razu wyskoczyć z pretensjami, że jestem oszustem, bo miałem zarobić 500 złotych, a mam na koncie 100. Wypełnionych wniosków może ze 3 z prawie 40 dostępnych, które są na dodatek za darmo.

Nic tylko działać i zgarniać prowizję na swoje konto. Szkoda tylko, że ludzi z którymi warto współpracować jest tak mało w porównaniu do osób, które wolą tylko narzekać niż wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć zarabiać.

Pozdrawiam,
Piotr Czarnecki


Zapisz Się i Poznaj Szczegóły Projektu

Pokażę Ci Krok Po Kroku Jak Systematycznie Zarabiać Wykorzystując Siłę Internetu. Legalnie i w Sposób Bezpieczny, Bez Wkładu Finansowego.

Szanuję Twoją prywatność dlatego w każdej chwili możesz się wypisać z listy i zakończyć swój udział w projekcie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: