Etap 2 – Metoda milionerów

Witaj

UWAGA! Zanim zadasz mi JAKIEKOLWIEK pytanie na temat drugiego etapu, zapoznaj się z nim dokładnie w całości do samego końca. Włożyłem mnóstwo pracy, aby przygotować ten etap, i zapewniam Cię, że 90% tego o co mnie pytają osoby na temat tego etapu – jest już zawarte w tym etapie.

Pamiętaj. „Jak robisz cokolwiek, tak robisz wszystko” Im więcej pracy i uwagi poświęcisz na początku tym szybciej osiągniesz cele i tym mniej później będziesz pracować.

Dotarłeś do kolejnego etapu. Chyba na razie nie było ciężko, co nie? To w takim razie coś Ci powiem.
Pierwszy etap był NAJTRUDNIEJSZYM ze wszystkich! Teraz będzie już tylko łatwiej. Tylko skup się maksymalnie, i zaufaj mojemu doświadczeniu. Najlepiej rób wszystko DOKŁADNIE w sposób jaki Ci napiszę. Jeśli masz jakieś pomysły na modyfikacje – super, pogadamy o tym jak już wykonasz wszystkie instrukcje. To co Ci pokazuję, sprawdza się od paru lat lat.

Ponieważ będziesz się uczył zarabiać duże pieniądze, w pierwszej kolejności musisz się nauczyć poprawnie nimi zarządzać.
Dlatego skup się, bo ten etap jest bardzo ważny.

Sięgnij pamięcią wstecz i przypomnij sobie historie bogatych ludzi, którzy bankrutowali. Wiesz czemu bankrutowali?
Ponieważ źle zarządzali swoimi pieniędzmi.

Zarabianie dużych pieniędzy to pewna sztuka, ale utrzymanie ich do końca życia, jest o wiele trudniejsze.

Dzięki umiejętnemu zarządzaniu kapitałem, możesz w kilka lat zbudować wolność finansową i przejść na wcześniejszą emeryturę.

Matoda, którą pokazuję Ci w tym etapie to metoda wielu milionerów. Stosują ją nie dlatego, że stali się milionerami, tylko zostali milionerami m.in. dzięki tej metodzie.

Chcę, abyś osobiście przekonał/a się, że w internecie można zarobić łatwo, jeśli się tego chce, ale trzeba wiedzieć jak i współpracować z odpowiednimi ludźmi

Gwarancja

Wspominałem już, że daję na to gwarancję? Tak, to jedyny program w którym mogę dać gwarancję. Gwarantuję, że pokażę Ci jak zarobić prosty sposób. Oczywiście, pod warunkiem, że zrobisz wszystko prawidłowo krok po kroku to co Ci pokazuję. Jeśli nie zarobisz – płacę za Twój czas – pod warunkiem, że wykonasz wszystkie 7 etapów.

Czemu daję gwarancję? Bo w tym programie, działając moim systemem nie da się nie zarobić. Tylko etapy trzeba wykonać, a nie tylko przeczytać czy udać, że się wykonuje!

(Informacja dla osób z IQ poniżej 70. Choć nie wiem jak te osoby trafiają na listę, ale dodam tą informację. Wysłanie kilku maili do mnie z debilnymi pytaniami, nie zalicza etapów, i jak łatwo się domyślić – za coś takiego nie płacę. Płacę jeśli wykonasz zadania wg instrukcji, a nie zarobisz.)

Jak zrobisz wszystkie zadania poprawnie i przejdziesz przez wszystkie etapy, to pokażę Ci, jak zarobić powyżej 3 tys w ciągu miesiąca.

Jeśli nasza współpraca dalej będzie przebiegać bez zakłóceń, nauczę Cię zarabiać ponad 10 000 zł miesięcznie w przeciągu najbliższych 3 – 12 miesięcy.

Także wszystko zależy od Ciebie.

UWAGA WAŻNE! To nie bank wypłaca prowizje. Prowizja jest wypłacana przez program partnerski. Oczywiście wtedy, kiedy spełnisz warunki prowizji. Pokażę Ci to dokładnie w kolejnych etapach (pokazuję wszystko krok po kroku, żebyś łatwiej przyswoił wiedzę).

Wyniki

Ja działam tym systemem ponad 2 lata. Tutaj masz mój screen z jednego z banków 🙂

Jeśli nie zarobisz na moim systemie – to tak jak Ci mówiłem, zapłacę Ci za Twój czas.

Ponieważ wiem, że mój system działa w 100%, jeżeli tylko trzymasz się planu.
Jeśli czegoś nie możesz zrobić – pisz, pomogę Ci.

System jest legalny

Ponadto, co ważne, działamy z zaufanym polskim portalem partnerskim Money2money – m2m,
100% wypłacalnym, którego właścicielem jest firma money.pl (istnieje od 2001 roku), natomiast właścicielem money.pl od 2014 roku jest bardzo znany portal Wirtualna Polska – wp.pl. Jest to w pełni legalny biznes.

Zarabianie z m2m jest najbezpieczniejszym biznesem wg mnie jaki istnieje.

W tradycyjnym biznesie, nowa osoba musi najpierw zainwestować, aby działać, tutaj dostajesz wszystko za darmo. Równie dobrze mogłyby to nie być konta, a cokolwiek innego. Natomiast zanim zaczniesz zarabiać musisz poznać dobrze produkt.

Ponieważ będziesz się uczyć jak być przedsiębiorcą, to po pierwsze musisz bardzo dobrze znać swój produkt. A po drugie, tak jak wspominałem – dzięki kontom uczysz się zarządzać pieniędzmi i stopniowo budować majątek.

Wynagrodzenie będziesz dostawać oficjalnie na konto bankowe.

Zaznaczam – mój system nie polega na zakładaniu i zamykaniu za chwilę kont. Nie o to tutaj chodzi!


Co trzeba zrobić?

Załóż konta w:

 1. BNP                    >>>>Zakładam<<<<  (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę )
 2. PEKAO SA        >>>>Zakładam<<<<
 3. PKO BP             >>>>Zakładam<<<<(zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę)
 4. Getin Bank       >>>>Zakładam<<<<(zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę)
 5. T-mobile          >>>>Zakładam<<<<  (zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę )
 6. Millenium        >>>>Zakładam<<<<(zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę)

(WAŻNE konta zakładasz wchodząc na wskazane linki).
Gdyby był problem z jakimś linkiem spróbuj kilka razy, a jak to nie pomoże to napisz do mnie na maila.

Jest 6 banków.

Jeśli w którymś z powyższych banków masz konto, pomiń je. Zamiast niego załóż w:

 1. Nest Bank    >>>>Zakładam<<<<(zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę)
 2. Santander   >>>>Zakładam<<<<(zamów kartę i po założeniu konta wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę)

Wykonanie płatności kartą oznacza zrobienie zakupów w dowolnym sklepie na dowolną kwotę. Kupujesz np. lizaka w sklepie.

W sumie masz mieć 6 kont. Jeśli masz pytania do tego etapu, pisz do mnie.

Jeśli, któryś link nie działa – zanim do mnie napiszesz, sprawdź na innej przeglądarce.
A jeśli robisz wnioski na telefonie – sprawdź na komputerze.

Jeśli robiłeś konta przy których jest informacja o płatności kartą – podeślij też screen z płatności kartą (np. zapłać za zakupy kartą w Biedronce).

Ważne zasady do powyższego zadania:

Po co 6 kont?

Zanim zaczniesz zarabiać poważne pieniądze, chcę mieć pewność, że doskonale znasz produkt i proces przez który przechodzi klient oraz będziesz umieć zarządzać pieniędzmi, które zarobisz w m2m.

Pierwszą rzeczą jest zastosowanie i wprowadzenie w życie metody 6 słoików. Może o niej słyszałeś, może nie. Wiele osób przechodzi obok tej metody obojętnie, pogłębiając się tylko w swojej złej sytuacji finansowej. Ta metoda działa, ale ważny jest też drugi krok.

Ale zanim powiem Ci o drugim kroku, opiszę Ci na czym polega metoda 6 słoików.

Otóż, w pierwszej kolejności, po opłaceniu podatków, powinieneś podzielić swoje zarobki na 6 części – słoików (czyli na 6 kont bankowych w różnych bankach).

Oto Twoje słoiki, które powinieneś zacząć używać jak najszybciej.

 1. Na potrzeby życiowe, 55% Twoich dochodów. Na to konto powinieneś przeznaczyć 55% Twoich pieniędzy. Przeznaczasz je na koszty życia, czyli ubranie, jedzenie, paliwo, rachunki, kredyty, właściwie wszystko co nie znalazło się w następnych punktach.
 2. Oszczędności, 10%.Tych pieniędzy nie powinieneś ruszać. Możesz te pieniądze wpłacać np. na lokaty.
  To są pieniądze np. na Twoją emeryturę lub na dzieci.
 3. Długoterminowe i nieprzewidziane wydatki, 10%.Te środki przeznaczysz na wycieczki, zakup samochodu, czy też jego naprawę. Na wszelkie wydatki, które chcesz zaplanować, oraz takie nagłe, jak zepsuty sprzęt AGD.
 4. Przyjemności, 10%.To są tylko Twoje pieniądze, nie dla dzieci, nie dla żony, nie dla męża, tylko dla Ciebie. Na przyjemności. Ten słoik co miesiąc ma być pusty. Musisz siebie wynagradzać, inaczej po co pracujesz, jeśli nic z tego nie masz?
 5. Edukacja, 10%. Jak masz zacząć zarabiać, jeśli nie kształcisz się w tym kierunku? Kupuj książki i szkolenia. Tylko solidna edukacja finansowa pozwoli Ci rozwinąć się w tym kierunku.
 6. Inni, 5%.To są pieniądze dla innych. Na dobroczynność. To co wydasz, wróci do Ciebie. Jeśli na początku nie masz takich środków, po prostu daj swój czas innym.

Powyższe konta bankowe w większości są całkowicie bez opłat albo opłat można uniknąć.

Posiadanie kilku kont, bardzo ułatwia zarządzanie słoikami. Nie musisz myśleć ile masz do wydania i na co.
Po prostu automatycznie dzielisz pieniądze na konta, a potem używasz pieniędzy.

Działa to tak, że na co dzień używasz jednego konta – na potrzeby życiowe. Do pozostałych kont nie zaglądasz, zapominasz o tym, że coś na nich masz. Sprawdza się to o wiele lepiej, niż dzielenie pieniędzy w głowie (tyle mogę wydać, tyle mi musi zostać). Bo zawsze trafi się jakaś „okazja” do rozwalenia pieniędzy. Ponadto pokazują to wyraźnie statystyki – większość ludzi nawet jak chce oszczędzić, to nie oszczędza, a wręcz przeciwnie – zadłuża się na konsumpcję. Większość ludzi bogatych zarządza swoimi pieniędzmi, dlatego są bogaci. Biedni natomiast niezmiernie rzadko podejmują temat zarządzania. Ci którzy szybko dochodzą do fortun, i nie zarządzają – szybko wracają do punktu wyjścia.

 

Co po założeniu kont?

Zwróć uwagę na to, że rejestracje kont musisz przeprowadzić od początku do końca, aż do aktywacji. Na końcu zaloguj się na każde konto, aby sprawdzić czy wszystko działa.

Po zalogowaniu na każde z kont – zrób screen i wyślij mi go jako potwierdzenie wykonania etapu.

Jeśli robiłeś konta przy których jest informacja o płatności kartą – podeślij też screen z płatności kartą (np. zapłać za zakupy kartą w Biedronce).

Tam gdzie to możliwe, jako kanał aktywacji konta wybierz przelew, tam gdzie się nie da – wybierz aktywację konta kurierem (kurier jest bezpłatny).

Jak to zrobisz napisz do mnie, dam Ci dostęp do kolejnego etapu.

Oprócz zasady 6 słoików, czyli systemu zarządzania pieniędzmi, powinieneś wykonać drugi równie ważny krok.

Ten krok to – zacząć zarabiać więcej.  I tego właśnie będę Cię uczyć w kolejnych etapach.

W każdej chwili możesz zrezygnować z projektu bez żadnych konsekwencji (jedyną konsekwencją będzie to, że nie zmienisz na lepsze swojej sytuacji finansowej – a przecież po to dołączyłeś do projektu, żeby zarabiać duże pieniądze :))

Czas na wykonanie zadania – max miesiąc (da się to zrobić w 1,5 tygodnia :))

W czasie wykonywania zadania loguj się regularnie – raz na tydzień na swoje konto w m2m, żeby nie zostało usunięte.

pozdrawiam
Piotr Czarnecki

ps. Pamiętaj o mojej gwarancji. Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że mimo wykonania moich etapów nie zarobisz i nie dostaniesz pieniędzy od programu partnerskiego zapłacę Ci z własnej kieszeni.
Pamiętaj o tym by wpisać nr konta w zakładce swoje dane w panelu programu partnerskiego.

Mój warunek jest taki – płacę ze swojej kieszeni pod warunkiem, że wykonasz zadania dokładnie tak jak Ci pokażę.
Płacę po 4 miesiącach od wykonania etapu 2. Płacę wtedy z własnej kieszeni na 6 kont, które zakładasz w etapie 2, po 1/6 kwoty na każde z kont.

Oczywiście jeśli wszystko wykonasz prawidłowo pieniądze dostaniesz od programu partnerskiego na konto które podałeś w panelu.
I jest to szybciej niż 4 miesiące – nawet i po miesiącu. Dokładnie opisuję to w etapie 4.

Działaj, a w krótkim czasie będą efekty.

Uczestnictwo w Projekt Byledomiliona, wykonywanie etapów, korzystanie z produktów finansowych jest całkowicie dobrowolne. W Projekt Byledomiliona mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
Aby zarabiać w programach partnerskich nie musisz zakładać kont, jednak gorąco polecam stosowanie zasady 6 słoików, która może uchronić Cię przed katastrofą finansową.
UWAGA: niektóre z ofert w tym zestawieniu zawierają tzw. linki afiliacyjne. Jeśli założysz takie konto, to ja otrzymam z tego drobną prowizję. Dla jasności: fakt ten w żaden sposób nie rzutuje na merytoryczność i jakość przekazywanej przeze mnie wiedzy – to raczej motywacja dla mnie, żeby dać z siebie jeszcze więcej.
Projekt Byledomiliona nie jest sposobem na łatwą kasę, na milion w miesiąc bez wysiłku itp. Projekt Byledomiliona to wiedza dzięki której możesz zarobić milion w kilka lat wykorzystując do tego dźwignię internetowego marketingu. Ale to nie zrobi się samo. Ja też nie zrobię nic za Ciebie. Ale pomogę Ci jeśli będziesz działać konsekwentnie.

Póki co, na razie nikt nie wymyślił lepszego systemu. Świadczy chociażby o tym fakt, że 20 najlepiej zarabiających osób w m2m, które zostały zaproszone na szkolenie VIP 19.10.2018 w tym i ja 🙂

 

Jest to również dowód na to, że w odróżnieniu od innych pseudo mentorów, nie zostawiam swoich ludzi ani po tym etapie, ani nigdy. Cały czas pomagam każdemu kto chce działać i zarabiać, wdrażając mój system.