FAQ – Projekt byledomiliona

Poniżej najczęściej zadawane pytania w których także zawarłem odpowiedzi. Jest to ułatwienie dla mnie i dla Ciebie. Mnóstwo osób pyta o te właśnie rzeczy. Dlatego powstała możliwość rozwikłania wielu kwestii dzięki którym możemy zaoszczędzić czas i więcej przeznaczyć go na budowanie projektu. Zapraszam do zapoznania się z ważnymi informacjami poniżej


NIC – Cały system tłumaczę krok po kroku i nie wymagam żadnej wpłaty. Nic Cię to nie kosztuje, jedyne co musisz zainwestować to twoj czas i zaangażowanie.

Load More


TAK – działamy na umowie najmu powierzchni reklamowej, dzięki temu stajesz się partnerem i możesz zacząć szkolić się i zarabiać. Przede wszystkim działamy na programie Money2Money należącym do: Totalmoney.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu
pl. Grunwaldzki 23, 50-365 Wrocław
Sąd Rejonowy Wrocław-Fabryczna, VI Wydział Gospodarczy
KRS: 0000045348
NIP: 897-16-52-608

Load More


TAK – Ze wszystkich wypracowanych w programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.
Przychód rozliczamy z tytułu umowy najmu lub dzierżawy. Wynagrodzenie z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów,
o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej.
Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
– zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
– zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28).

W celu otrzymania szczegółowych informacji o wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecany jest kontakt z odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub skonsultowanie sprawy z obeznanym księgowym.

Load More


Swoją pierwszą kwotę do wypłaty uzyskasz po wykonaniu pierwszych V etapów szkolenia – jeśli sprawnie bez ociągania działasz powinno zająć to ne więcej niż 2 tygodnie, oraz średnio godzinkę dziennie.

Load More


Pesel jest po to aby ten zarobek był legalny i dzięki czemu możemy rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Może pracować na jakąkolwiek inna umowę lub prowadzić firmę.

Load More


Kiedy ukończysz V etapów, wnioski które dana osoba wypełniła muszą zostać przesłane do programu partnerskiego przez dane instytucje. Dalej musi je rozliczyć program partnerski i zamienić je na pieniądze w naszym panelu. Trwa to od 1 do 2 miesięcy. Przelew po zleceniu wypłaty na nasze konto zgromadzonych środków trwa do tygodnia.

Load More


TAK – możesz zrezygnować w każdym momencie i ze współpracy i z programu partnerskiego bez żadnych konsekwencji.

Load More