Platforma Omega Best składa się z 3 źródeł na których możemy zarabiać:

– Active Box – działania marketingowe połączone z wydobyciem kryptowalut (min. inwestycji 50 EUR);

– Polecanie – system binarny, warto wykorzystać sytuację i ZAJĄĆ MIEJSCE jak najwcześniej w Omega Best;

– Mining ETH – pakiet wydobywczy (aktualnie wstrzymany ze względu na małą opłacalność wydobycia kryptowalut).

Active Box

– instrument, który upoważnia nas łącznie do 30% zysku w 6 miesięcy lub do 70% w rok.

Zysk generowany jest z kilku źródeł, ma to na celu zapewnienie stabilnych i bezpiecznych zysków:

– oglądanie reklam;

– udział w badaniach marketingowych;

– zadania specjalne (np. subskrypcja kanału Youtube, zostawienie „like” na Facebooku, testowanie aplikacji);

– wydobycie kryptowalut;

– trading;

– optymalizacja podatkowa; – pośrednictwo w przelewach międzynarodowych (np. wysłanie przelewu z Rosji do Chin trwa od kilku dni do nawet kilku tygodni. Wielu firmom zależy na czasie i są w stanie zapłacić prowizje nawet 5 – 10%, aby tylko otrzymać pieniądze w innym kraju niemal natychmiast).

PRZYKŁADOWE OBLICZENIA DLA PACZKI 6 MIESIĘCZNEJ ZA DOWOLNĄ KWOTĘ (minimum 100 EUR)

Pakiet zarabia dla Ciebie przez 6 miesięcy – 0,71% czyli ok 0,71 € dziennie. Po ok. 70 dniach na Twoim koncie jest ok. 50 €, wtedy kupujesz kolejnego Active Boxa za tą kwotę. Pracuje dla Ciebie już 150 € naliczając Ci 0,75 € dziennie.

PRZYKŁADOWE OBLICZENIA DLA PACZKI 6 MIESIĘCZNEJ BEZ POLECANIA ZA 2.000 EUR

Po zakupie Active Box, aby brać udział w pełnych naliczeniach będziesz musiał wykonywać proste czynności marketingowe tj. wypełnienie ankiety, obejrzenie reklamy, polubienie strony, wyrażenie swojej opinii. Wszystko zależne od aktualnych potrzeb firm współpracujących z Omega Best.

Przykład bez reinwestycji:

Zakupując swojego Active Box przykładowo za 2.000 €. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14 €. Po 6 miesiącach będziesz miał 2.600 € czyli na czysto możesz zyskać 600 €. Wypłaty z platformy są realizowane od 100 €, wiec już po kilku dniach będziesz mógł wypłacić pierwsze pieniądze.

Przykład z reinwestycją:

CO ZYSKASZ REINWESTUJĄC?

Uruchamia się wtedy tak zwany procent składany, a Twoje zarobki z dnia na dzień zwiększają się. Od 50 € masz możliwość zakupić kolejny Active Box. Zakupujesz pakiet przykładowo za 2.000 €. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14 €. Po 4 dniach nazbiera Ci się na koncie ponad 50 €, wiec możesz zakupić kolejnego Active Boxa dzięki temu pracuje dla Ciebie już ponad 2.050 €, a Twoje naliczenia dzienne zwiększają się. Stosując ten system po 6 miesiącach w obrocie będziesz miał ponad 7.000 €, a Twoje dzienne naliczenia wynosić już będą ponad 50 €. W taki sposób możesz po pewnym czasie zbudować sobie stabilny pasywny dochód w Omega Best. A to jaki dzienny zysk będziesz miał zależy już od Ciebie i Twojej inwestycji.

Projekt ten tworzą bardzo doświadczone osoby z wieloma sukcesami na swoim koncie.

Bartosz NafalskiBartosz Nafalski [CEO]:

Były Dyrektor Marketingowy MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dyr. Zarządzający Frugo, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm w kilku krajach. Właściciel firmy Expedite zajmującej się optymalizacją podatkową wielu bardzo dużych firm.

 

Lukas Bozek [CFO]:Lucas Bozek

Właściciel Feat.Software, wieloletni trader forexowy dla Santander Bank.     Firma posiada również własny portal internetowy o tematyce finansów, kryptowalut, ekonomia, prawo itd. Prowadzony przez Magdalenę Bohdanowicz, która pracowała poprzednio dla TVN 24.

 

? Jak zarobić dodatkowo na polecaniu w Omega Best?

Istnieje tutaj kilka możliwości zarabiania. Czym wcześniej zajmiesz miejsce tym więcej zyskasz z systemu binarnego ponieważ część osób wpadać będzie do Twojej grupy dodatkowo. Korzystaj!

Zarabianie na promowaniu Active Box:

➡️ System binarny – każdy ma możliwość budowania dwóch linii (jedną buduję Ci ja i osoby w zespole dlatego czym wcześniej się rejestrujesz tym więcej korzyści, więcej osób wpadnie do Twojej grupy) zarabiasz 5 – 9% z obrotu słabszej linii. Aby zarabiać z systemu binarnego musisz być aktywny czyli mieć Activ Box za minimum 100 BB czyli 100 €.

➡️ Bonus bezpośredni – za bezpośredniego poleconego zawsze masz 6% prowizji.

➡️ Team bonus – bonus z obrotu twoich bezpośrednich poleconych (w zależności od wysokości obrotu)

➡️ Leader bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego (m.in. Iphone Xs, MacBook Pro, BMW M4 itd.)

Twoim zadaniem jest tylko zarejestrować się w Drugiej Wypłacie, dołączyć do 3 bazowych biznesów (możesz dołączyć do trzech, dwóch lub tylko jednego ;), oczywiście lepiej dla Twojej kieszeni dołączyć do wszystkich trzech), i już zarabiasz. Ja na start polecam Omege, tam wygenerujemy sobie dochód, a później możemy dołączyć do pozostałych biznesów. Ale to zależy już od Ciebie.

Możesz też generować ruch na stronę, którą dostaniesz – zarobisz więcej. Jak generować ruch? Pokażę Ci jak to robić – jest to banalnie proste.

Zespół Drugiej Wypłaty zajmuje się całą resztą. Czyli:

  • zbudowaliśmy ten system
  • podłączyliśmy do niego 3 źródła dochodu
  • podłączyliśmy autoresponder
  • napisaliśmy e-maile, które będą dostawać osoby przez Ciebie zaproszone
  • tworzymy kolejne e-maile do kolejek i newslettery, aby system był żywy
  • prowadzimy webinary za Ciebie
  • wkładamy cały ogrom pracy, aby wszystko działało i technicznie, i marketingowo, byś Ty nie musiał się tym martwić
  • my zajmujemy się całą resztą niezbędnej pracy, aby projekt był najlepszym kompletnym systemem do zarabiania w ciągu najbliższych kilku lat

Zarejestruj się i zarabiaj razem z nami!

Poniżej link
Zapisz się by otrzymać wszelkie instrukcję, zawsze możesz się wypisać w każdym momencie 🙂

>>>> Odbieram Instrukcję<<<<

Pozdrawiam

Piotr Czarnecki