Chciałbym Ci przedstawić panel opinie w którym wypełniamy płatne ankiety. Poniżej zdjęcie jak wygląda ten panel.

 


Kiedy pojawi się ankieta jesteśmy informowaniu mailowo jak i widnieje ona także w sekcji Twoje ankiety po zalogowaniu się do panelu. Klikamy w zobacz zaproszenie. Poniżej przykładowa ankietaW kolejnym kroku pokażę jak wygląda tabela wypłat. Możemy ją zlecić kiedy chcemy po uzyskaniu odpowiedniej ilości pkt. Jeśli osiągniemy daną ilość pkt odblokują się dostępne opcję. Jak widać można wesprzeć fundację, doładować telefon, wypłacić na paypala oraz przelać na własne konto. Najlepsze jest to, że nie trzeba rozliczać się z urzędem skarbowym bo są one wypłacane w postaci nagrody.Ja doładowywałem kilka razy telefon oraz wypłacałem ileś tam razy 50 zł przelewem bankowym. Poniżej pokażę taki przelew jak go zrobić po osiągnięciu 10 000tys pkt -50 zł.Po wejściu w panelu w odbierz nagrodę ukażę się takie okno. Jak widać na zdjęciu mam 10 960 pkt.
Klikamy przelew bankowy.

Następnym krokiem będzie podanie naszego numeru konta i Imienia i Nazwiska

Zatwierdzamy wypłatę 🙂

No i po 3 dniach roboczych powinny już być na naszym koncie bankowym 🙂 Chyba zmienili ponieważ wcześniej przelew szedł do 15 dnia następnego miesiąca.


Dodatkowym atutem jest to że za każdą osobę poleconą z naszego linku otrzymamy dodatkowo 20% jej uzyskanych pkt. Czyli jak wypełni ankietę za 1000 pkt otrzymamy 200pkt dodatkowo.

Zapraszam do działania, naprawdę opinie nie zajmują dużo czasu. Trzeba wypełnić nasz profil w 100% z jak największą ilością zainteresowań aby przysyłali nam jak najwięcej ankiet. za wypełnienie profilu otrzymamy 200pkt 🙂

Poniżej link do rejestracji 🙂

>>>Rejestruję się do panelu<<<

Pozdrawiam
Piotr Czarnecki