Szkolenia Stacjonarne i Online

 

Tutaj na stronie chciałbym przedstawić jak wyglądają szkolenia stacjonarne. Odbywają się one dla osób, które działają w branży programów partnerskich i osiągają wyniki. Oczywiście każda osoba, która rozpoczyna przygodę w projekcie także może w takim szkoleniu wziąć udział.

Dla tych co dopiero zaczynają najlepszym rozwiązaniem są szkolenia online dostępne w poszczególnych etapach projektu byledomiliona. Najpierw trzeba poznać system, przekonać się na własnej skórze, że da się zarobić i w taki sposób zarabiać. Samo nie przyjdzie, trzeba po prostu na początku zapierdalać. Można poświęcać 2h dziennie, a nawet mniej i generować olbrzymie kwoty. Jednak wiedz, że bez pracy na start i poświęceń raczej będzie to niemożliwe.

Szkolenia typu stacjonarnego są o tyle fajne, że można poznać tych ludzi na żywo. Wiele osób poznałem i nie żałuję, ponieważ każda osoba nawet taka bez doświadczenia wnosi sporo. To nie jest tak, że jak już masz doświadczenie to taki „świeżak” może się uczyć tylko od Ciebie. Oczywiście więcej możesz mu pokazać, ale i ja mogę od takiej osoby wyciągnąć sporo. Nie wiadomo co taka osoba chwile wcześniej robiła, może była kierownikiem do działu sprzedaży lub generowała super pomysły w dziale reklamy. Na biznes w programach partnerskich składa się wiele czynników, w sumie zastosowanie może przydać się z wielu branży.

Dlatego zacznij działać !  Działaj, rób wyniki i szkol się! Samo się nie zrobi 🙂

 

Poniżej kilka relacji ze szkoleń stacjonarnych

Pozdrawiam

Piotr Czarnecki

 

Szkolenie Warszawa 9-10.06.2018r

Szkolenie Wrocław 19.10.2018 Hotel Platinum Palace *****

➡️19 Października 2018 roku  odbyło się szkolenie stacjonarne we Wrocławiu w hotelu Platinum Palace ***** dla 20 najlepszych osób zaproszonych przez program partnerski Money2Money należący do grupy kapitałowej WP.PL (Wirtualna Polska)

➡️Znalazłem się i ja  Byłem, relacja poniżej 

➡️Nie żałuję, otrzymałem wiele niezbędnej wiedzy 

➡️Mogłem poznać innych uczestników (część już poznałem na wcześniejszych szkoleniach stacjonarnych)
Później spędziliśmy miły wieczór 

➡️Nic dodać, nic ująć!! A w sumie zapomniałem, że były o równej 17:00 naliczenia, będąc jeszcze na szkoleniu [ZDJĘCIE]

  =

 

Szkolenie 24-25.11.2018 Hotel Lord***** Warszawa

Kilka zdjęć z weekendowego szkolenia w Warszawie
Było świetnie 💣💣

➡️Takie szkolenia stacjonarne są świetną okazją do poznania nowych ludzi, wymienienia się doświadczeniem, wiedzą i wieloma innymi czynnikami ułatwiającymi zarabianie online.

➡️Oczywiście tego typu szkolenia nie są obowiązkowe, każdy otrzymuję je w formie wideo, online, aby można było z pozycji domu działać pod moimi skrzydłami . Ja mogę tylko pomóc. Dlatego korzyść jest obustronna. Im więcej zarobisz tym i ja będę bardziej zadowolony.

 

Tak to wygląda z tej perspektywy. Jeśli chcesz zacząć w taki sam sposób zarabiać zapisz się poprzez formularz kontaktowy, a wyślę pierwsze instrukcję 🙂